تعمیرات تخصصی تصفیه آب

واحد خدمات پس از فروش تصفیه آب با بهره گیری از پرسنل حرفه ای و با تجربه و امکانات قابل توجه ، شرکت را قادر ساخته است تا مشاوره و پشتیبانی فنی و تامین تجهیزات دستگاه های تصفیه آب ، را در بازار از طریق یک سیستم سازماندهی شده و با کمک نمایندگان شرکت در سراسر کشور، ارائه نماید.

تصفیه آب خانگی :
انواع دستگاهها
تصفیه آب نیمه صنعتی :
انواع دستگاه ها

توضیحات خدمت

واحد خدمات پس از فروش تاسیسات فیکو با بهره گیری از پرسنل حرفه ای و با تجربه و امکانات قابل توجه ، مجموعه را قادر ساخته است تا مشاوره و پشتیبانی فنی و تامین تجهیزات دستگاه های تصفیه آب ، را در بازار از طریق یک سیستم سازماندهی شده و با کمک نمایندگان مجموعه در سراسر کشور، ارائه نماید.

ارائه خدمات سازماندهی شده و با کیفیت و قیمت رقابتی، تسریع در ارائه خدمات، استاندارد کردن خدمات با توجه به تنوع دستگاه های تصفیه آب، و برقراری ارتباط بین مجموعه و مشتریان از طریق تماس مستقیم تلفنی پرسنل واحد خدمات پس از فروش با تک تک مشتریان، جهت بهبود کیفیت خدمات و محصولات از جمله اهداف اصلی واحد خدمات پس از فروشمیباشد.

    • امین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان : تمامی قطعات یدکی دستگاهها ، به اندازه کافی در انبار  موجود بوده و در صورت نیاز در اختیار مشتریان قرار می گیرد. لذا هیچ یک از مشتریان نگران کمبود و یا نبود قطعات نخواهند بود.
    • یادآوری زمان تعویض فیلتر به مشتری : با استفاده از بانک اطلاعاتی مشتریان ، دوره های منظم تعویض فیلتر دستگاه ها ، بصورت تلفنی و نیز از طریق ارسال پیام کوتاه ( smss ) به مشتریان یادآوری شده و رهنمودهای لازم در این خصوص توسط کارشناسان  ، به آنها ارایه می شود.
    • ارایه مشاوره فنی رایگان (خدمات قبل از فروش ) : تمامی هم میهنان میتوانند جهت استفاده از مشاوره کارشناسان فنی جهت خرید محصول مناسب با این مجموعه تماس گرفته و یا از طریق سایت شرکت با کارشناسان فروش در ارتباط باشند.
فروشگاه آب وهوا فیکو ساخت و تولید چیلر ،فن کویل،داکت اسپلیت و مرکز پخش انواع پمپ آب و تصفیه آب در استان البرز
[کرج]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پمپ آب،تصفیه آب خانگی،منبع ذخیره آب، شوفاژ،لوازم استخر، پکیج، رادیاتور،منبع تحت فشار، پمپ بشقابی،پمپ شوفاژ،پمپ پکیج، پمپ طبقاتی،کلید اتوماتیک،پرشر سوئیچ ، ست کنترل،پمپ کف کش،پمپ شناور، واسطه پمپ شوفاژ،پنج راهی، گیج، مانومتر،تیوپ منبع،فیلتر تصفیه آب، رادیاتور حوله ای،داکت اسپلیت،جاروی استخر، سختیگیر مغناتیسی،سختیگیر پلی فسفات،منبع تصفیه آب، پکیج فرولی،پکیج ایران رادیاتور،پکیج بوتان، چیلر،فن کویل وداکت اسپلیت، پمپ گراندفوس،پمپ IMP،پمپ لئو، پمپ پنتاکس،پمپ ویلو، پمپ آزاد البرز،پمپ سهند، پمپ ارس،پمپ کویر، منبع زیلمت،منبع استریم،منبع سولار
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 0026-32741427، 0026-32741265